Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna zaatakował świadków Jehowy stojących przed Bramą Krakowską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2017 r. o 20:51 Powrót do artykułu
A lemingi wszystko o swym chlebie powszechnym... czyt. "walić gruchę". Bo cóż mogą robić bracia z bractwa pedalstwa spod tęczy, jak nie walić sobie nawzajem gruchę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to się nazywa " chrześcijański zbór" ? Przecież to sekta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni czas... 2015 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę pokazać wiernego który jak oni potrafią mieć tyle informacji na temat religii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć że nawet za "komuny" ta sekta była zakazana. Jak to mówił nasz poseł "prywatne kościoły".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy ostatni idiota twojego pokroju przestanie kalać Ziemię swoją osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co było robić im reklamę! Jak nachodzą mnie w domu,to spokojnie odpowiadam,mnie to nie interesuje i mam spokój.Niech stoją ,to stały wygląd miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgroźniejszą sektą religijną jest KK.Ten gość który zaatakował bezbronnych ludzi był na 100% jej członkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli zbyt nachalni? Ulica to nie miejsce dla sekciarstwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ulica to nie miejsce dla sekciarstwa... " No to dlaczego "katotaliban" łazi po ulicach w jakiś procesjach, marszach, miesięcznicach i pielgrzymkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚJ nachalni? Mam inne zdanie na ten temat. To wyznawcy "katotalibanu" nachalnie wciskają gdzie tylko się da atrybuty swej wiary, krzyże, obrazki itp. Agitują w miejscach publicznych - urzędach, sejmach, szkołach, bankach itd. Ba nawet z domu nie trzeba wychodzić bo o tym "kto tu rządzi" już od rana przypomną ci kościelne dzwony i ksiądz który ryczy przez głośniki na zewnątrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wózek postawili na trasie pieszej. Pieszy w niego wbiegł - a miał prawo biec! Winni postawienia wózka mają zarzuty? Mieli zgodę na zajęcie pasa drogowego w celu zarobkowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod koniec XIX w jakiś murzyn zrozumiał i napisał po swojemu Biblię a oni chodzą i to powtarzają, ale zostawmy to bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Jehowe powinni byc zakazani, jak u Ruskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolny kraj (jeszcze)-jak chcą to mogą stać na tej ulicy i modlić się do Myszki Miki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są to skutki nakręcania spirali nienawiści przez PiS na swoje polityczne potrzeby. Kaczyński podzielił i skłócił Polków, aby w ten sposób zyskać parę punków procentowych w sondażach no i w wyborach, nie licząc się z tym, że obudzone demony nienawiści niełatwo będzie potem wyciszyć. Ale on, dla osiągnięcia swoich celów politycznym, nie liczy się z nikim i z niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naruszają mir domowy, budzą, niepokoją w domu w czasie wypoczynku. Ja nie chodzę po ich mieszkaniach, nie dzwonię i nie prześladuję. Ich zachowanie powinno być karane jako naruszenie miru domowego i nękanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W JAPONII islam jest zakazany. Moze POlsce trzeba wykonac podobne dzialania prawne? Po co spoleczenstwo narazac na sekciarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W JAPONII islam jest zakazany. Moze POlsce trzeba wykonac podobne dzialania prawne? Po co spoleczenstwo narazac na sekciarzy?
 Jestem ZA. Napierw trzeba zakać uprawiania rytuałów katotalibom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę świadków Jehowy od PiSlamistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...